Zidna lampa KP6028-18Z hrom
- Sijalica: 18W
- Tip Grla: LED
- Napon: 220V
- Boja: Hrom
- Materijal: Metal + staklo
- Dimenzija: 530x65mm
- Proizvođač: Forma
Šifra proizvoda:
KP6028-18Z hrom
6.500,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Prodavac nije odgovoran za eventualna oštećenja nastala prilikom dostave naručene robe.
Adresa:
Mail:
Telefon:
Visilice
Vintage
Spotovi
Lusteri
Dečija rasveta
Plafonjere
Podne lampe
Zidne lampe
Stone lampe
Plafonske lampe
Stone lampe – radne
LED Kristalne lampe
LED Spotovi
LED Zidne lampe
LED Podne lampe
LED Stone lampe
LED Visilice
LED plafonjere i plafonske lampe
LED nadgradna lampa
LED Sijalice
LED cevi
LED Paneli
LED trake
Svetiljke
Punjive lampe
LED Reflektori
Strele
Kontrole
Napajanja i oprema
Armature za Led cevi
Led Trake na 220v i Oprema
LED trake 24V