Viseca lampa F7752-40VM
- Sijalica: 40W
- Tip Grla: 1xE27
- Napon: 220V
- Boja: Bela
- Dimenzija: Ø 400mm
- Materijal: Metal+papir
- Proizvođač: Forma
Šifra proizvoda:
F7752-40VM
1.000,00 RSD
Prodavac nije odgovoran za eventualna oštećenja nastala prilikom dostave naručene robe.
Adresa:
Mail:
Telefon:
Visilice
Vintage
Spotovi
Lusteri
Dečija rasveta
Plafonjere
Podne lampe
Zidne lampe
Stone lampe
Plafonske lampe
Stone lampe – radne
LED Kristalne lampe
LED Spotovi
LED Zidne lampe
LED Podne lampe
LED Stone lampe
LED Visilice
LED plafonjere i plafonske lampe
LED nadgradna lampa
LED Sijalice
LED cevi
LED Paneli
LED trake
Svetiljke
Punjive lampe
LED Reflektori
Strele
Kontrole
Napajanja i oprema
Armature za Led cevi
Led Trake na 220v i Oprema
LED trake 24V