LED plafonska lampa 24W F2810-24C WH
9.900,00 RSD
LED visilica 24W FK2001-24V WH
14.500,00 RSD
LED plafonska lampa 24W F2810-24C BK
- Jačina:24W
- Izvor svetla:Integrisani LED
- Boja svetla:2700K-6000K
- Dimabilna:DA
- Daljinska kontrola:DA
- Napon:220-240V / 50-60Hz
- Boja:Crna + Natur
- Materijal:Drvo + Metal
- Dimenzije:v: 11mm, Ø 420mm