LED plafonjera F2504-24P
- Jačina:24W
- Izvor svetla:Integrisani LED
- Boja svetla:4000K
- Napon:220-240V / 50-60Hz
- Materijal:Staklo
- Dimenzije:d: 360mm, š: 360mm
- Stepen zaštite:IP20
- Proizvođač:Forma
Šifra proizvoda:
F2504-24P
5.900,00 RSD
Prodavac nije odgovoran za eventualna oštećenja nastala prilikom dostave naručene robe.
Preporučeni proizvodi
LED plafonska lampa LDA-07-3R
Na stanju
1.400,00 RSD
Šifra:
LDA-07-3R
Adresa:
Mail:
Telefon:
Visilice
Vintage
Spotovi
Lusteri
Dečija rasveta
Plafonjere
Podne lampe
Zidne lampe
Stone lampe
Plafonske lampe
Stone lampe – radne
LED Kristalne lampe
LED Spotovi
LED Zidne lampe
LED Podne lampe
LED Stone lampe
LED Visilice
LED plafonjere i plafonske lampe
LED nadgradna lampa
LED Sijalice
LED cevi
LED Paneli
LED trake
Svetiljke
Punjive lampe
LED Reflektori
Strele
Kontrole
Napajanja i oprema
Armature za Led cevi
Led Trake na 220v i Oprema
LED trake 24V