LED plafonjera 24W LP-101-24W
- Jačina: 24W
- Izvor svetla: Integrisani LED
- Jačina svetla: 1920lm
- Boja svetla: 4000K
- Napon: 220-240V / 50-60Hz
- Materijal: Metal,Plastika
- Dimenzije: Ø=405mm
- Stepen zaštite: IP20
- Proizvođač: Forma
Šifra proizvoda:
LP-101-24W
2.600,00 RSD
Prodavac nije odgovoran za eventualna oštećenja nastala prilikom dostave naručene robe.
Preporučeni proizvodi
LED plafonska lampa KP6004-144C
Na stanju
58.000,00 RSD
Šifra:
KP6004-144C
Adresa:
Mail:
Telefon:
Visilice
Vintage
Spotovi
Lusteri
Dečija rasveta
Plafonjere
Podne lampe
Zidne lampe
Stone lampe
Plafonske lampe
Stone lampe – radne
LED Kristalne lampe
LED Spotovi
LED Zidne lampe
LED Podne lampe
LED Stone lampe
LED Visilice
LED plafonjere i plafonske lampe
LED nadgradna lampa
LED Sijalice
LED cevi
LED Paneli
LED trake
Svetiljke
Punjive lampe
LED Reflektori
Strele
Kontrole
Napajanja i oprema
Armature za Led cevi
Led Trake na 220v i Oprema
LED trake 24V