LED napajanje 200W 48V 4.2A FMD01-200
Šifra proizvoda:
FMD01-200
4.200,00 RSD
Prodavac nije odgovoran za eventualna oštećenja nastala prilikom dostave naručene robe.
Adresa:
Mail:
Telefon:
Visilice
Vintage
Spotovi
Lusteri
Dečija rasveta
Plafonjere
Podne lampe
Zidne lampe
Stone lampe
Plafonske lampe
Stone lampe – radne
LED Kristalne lampe
LED Spotovi
LED Zidne lampe
LED Podne lampe
LED Stone lampe
LED Visilice
LED plafonjere i plafonske lampe
LED nadgradna lampa
LED Sijalice
LED cevi
LED Paneli
LED trake
Svetiljke
Punjive lampe
LED Reflektori
Strele
Kontrole
Napajanja i oprema
Armature za Led cevi
Led Trake na 220v i Oprema
LED trake 24V